Öko24

toode(t) - 0,00

Terve Elu kalendermärkmik 2017

 

4,00 €
Tootekood: TE2
Tarneaeg: postitame tellimuspäeva õhtul

Terve Elu kalendermärkmik 2017 

Ravim- ja maitsetaimed — tohtrid loodusest

Terve Elu kalendermärkmik on unikaalne kingitus ja praktiline kaaslane kogu aastaringiks tervisest ja ravimtaimedest lugu pidavale inimesele.

NB! Sooduskoodi saad sisestada peale toote valimist ostukorvi lehel vasakul olevasse kasti :)

Terve Elu kalender on nii töine kalendermärkmik kui ka väärtuslik abimees orienteerumaks aina enam populaarsust koguva ravimtaimede ja loodusravi maailmas. Kokku on kalendris enam kui 50 aegumatut ja praktilist taimelugu  ja mugav kalendermärkmik nädala kaupa koos tähtpäevade ja kuuseisudega.

Igapäevase elu korraldamine ja asjaajamine muutub oluliselt rõõmurohkemaks, kui igal päeval kalendrit avades vaatab sealt vastu kaunis pilt koos mõne ravimtaime tutvustuse, huvitav loo või legenendiga, vahva näpunäide või südamlik soovitus. Valitud on ravim- ja maitsetaimed, mis on laiemalt tuntud ja mõne vajaliku tee või tõmmise saab valmistada lihtsalt kättesaadavatest taimedest - nii on lugudel ka igapäevane praktiline väärtus.

Igas kuus rõõmustab lugejaid 5-6 lugu ja värvikirevat pilti mõnest koduaia või looduses kasvava taime kohta. Kalender on kvaliteetses neljavärvitrükis loodushoidlik Roheline Trükis, A5 formaadis, tugevate kaantega, spiraalköites.

 Kingitus iseendale, kingitus sõbrale, kingitus kolleegile näitamaks, et hoolid!